Ювелирный завод

Пресс-форма

Менеджер з послуг: +38(063)619-34-22

Послуга гумової прес-форми дозволить вам зробити реплікацію прикрас для їх подальшого тиражування.

Ювелірний завод «Діамант-13» надає послуги з виготовлення прес-форм для подальшого тиражування воскових моделей. Для досягнення бажаного результату клієнтам надається можливість вибору типу гуми:

Гума силіконова Castaldo Rapida. Синтетична силіконова гума, розроблена для тиражування воскових моделей, зі зменшеним часом вулканізації. Технічні характеристики: температура вулканізації 93С, усадка – 0,1%. Вартість виготовлення – від 100 грн.

Гума силіконова Castaldo Econosil. Дана гума є більш жорсткою та зносостійкою й рекомендується для масового тиражування воскових моделей. Температура вулканізації 165-175С, усадка – менше 1,1%, міцність на розірвання – 19,4 n/mm, розтягування на розірвання - 555%, межа міцності на розірвання – 6,2 n/mm2. Вартість виготовлення – від 100 грн.

Гума силіконова Лоссил. Дану гуму холодного заливання рекомендується використовувати для виготовлення невеликого тиражу складних воскових моделей. Перевагою даної гуми є те, що у ній можна формувати об’єкти з низькою температурою плавлення, віск, дерево, а також сталь. Дана гума не має усадки, що дозволяє отримати ідентичний об’єкт.  Вартість виготовлення даної гуми – від 150 грн.

Також надається можливість зняття прес-форми з малої скульптури.

Увага: Шановні клієнти, просимо звернути вашу увагу на те, що вироби зі сталі неможливо формувати для виготовлення прес-форм, вулканізація яких вимагає високих температурних режимів (Rapida, Econosil, Gold Lable).